wtorek, 11 stycznia 2011

"ciut więcej miejsca na szpargały wszelakie, czyli szafa na korytarzu"


Mam szafę na korytarzu !!!!!!!!!!!!!
wszystkie osoby zagladające na mój stryszek, niejeden raz słyszały narzekania na brak miejsca. No więc zdobyłam się na wysiłek finansowy i mam dodatkową szafę na korytarzu. wymiary ma takie sobie, niemniej jednak myślę , że pomieszczę trochę szpargałów zawalających mieszkanie. Po negocjacjach z sasiadami, zabudowaliśmy malutką wnękę miedzy naszymi drzwiami. Wymiary szafy to: wys. 350 cm, z tego 10 cm na regulowane nóżki, szer. 129 cm, z tego- 91 cm na gł 34 cm: 32 cm na gł. 13,5 cm. Rodzaj okleiny taki jak wszystkie drzwi do mieszkań, więc nie zaburza ogólnego wyglądu. Szafa zamontowana dzisiaj , więc jeszcze planuję co gdzie umieszczę :-)). składa się z trzech modułów zamykanych na klucz (jednak to korytarz, więc lepiej zabezpieczyć).

5 komentarzy:

 1. Tzn. że każdy z sąsiadów będzie miał po jednej szafce?? czy wszystkie szafki twoje??.
  świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna taka szafa! Już widzę milion gałganków w niej poupychane....
  Avocado tez odkryłam zupełnie niedawno. Mi smakuje najbardziej.... samo ale popieprzone! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sąsiedzi mieli fuksa i mają schowki na półpiętrze. Do mojego stryszku była dopisana mała piwniczka. Niestety zupełnie nieprzydatna, bo wilgotna :-(. Węglowi zapewne by ta wilgotność nie przeszkadzała, ale innym rzeczom i owszem. Wprowadzaliśmy się podczas mrozów i po sprzątnięciu zalegających w piwnicy śmieci wydawało się , że można ją użytkować. Niestety wszystko co tam było zapleśniało. Te schowki są super, większe od mojego małego pokoju i mają okna, ale są tylko dwa, a mieszkań 5, więc 3 dostały piwnice.

  OdpowiedzUsuń
 4. Baaaardzo fajne miejsce :))
  I to, co w tym wypadku równie ważne,jak powierzchnia - przyzwoity wygląd :)

  Pozdrawiam ciepło po dłuższej nieobecności :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Joanno dziękuje bardzo za pozdrowienia. Korytarz to część jakby wspólna, więc szafa musiała wyglądem nie tylko mnie zadowolić :-).
  Rysiulko - szafa w większości niestety nie gałgankowa będzie, ale za to więcej miejsca w mieszkaniu na szmatki się znajdzie.

  OdpowiedzUsuń