niedziela, 11 grudnia 2016

"patykowa wersja wianka na drzwi"

W tym roku jestem zakręcona na patykowe choineczki. W związku z tym zamiast wianka świątecznego na drzwiach zawiśnie  coś takiego
planuję jeszcze dodać drucik z ledami, ale chwilowo brak takowego w domu. Zdjęcie tak na gorąco, dopiero skończyłam owo "dzieło" ;-) i trochę ciemnawo na stryszku. Zastanawiam się też czy nie pobielić domku i pewnie jeszcze to i owo zmienię, ale ogólnie może być.
Serdeczne pozdrowienia ze stryszku

2 komentarze:

 1. Fajna ozdoba , coś innego i jest tak wiele możliwości zainstalowania . Ładne ptaszki , wyglądają na ceramiczne .Domek widziałbym biały z czerwonym daszkiem ;)) , ale tak też jest ok.
  Poszperałam na Pintereście i szczęka mi opadła , ile można zdziałać w sprawie dekoracji świątecznych bez uszczerbku na finansach
  Pozdrawiam -Irena

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za odwiedziny Irenko. Domek kupiłam za 5 zł w charakterze kompletu do wykonania dzwonka wietrznego. Był mocno przeceniony. Serduszka i ptaszki nabyte w wiadomym miejscu też za kilka zł. Ptaszki są metalowe, były pionowa girlandą. Dodałam im malutkie czerwone dzwoneczki. Masz rację , że można różne cuda zrobić za bardzo niewielkie pieniądze. Inspiracji jest bez liku. Ja na razie niewiele zdziałałam w kwestii ozdób do domu, a dzisiaj na dodatek przewróciłam się i dość mocno potłukłam :-(. Mam ostatnio problem z równowagą, czuję się jakbym chodziła po pokładzie łodzi. Ale i tak miałam fuksa, że nie upadłam na gorący piec. Może jutrzejszy dzień będzie lepszy bo jak na razie stryszek nie nadaje się do prezentacji ;-).
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń